Domov O mne

O mne

Tí fakticky zameraní a v časovej tiesni si môžu na úvod pozrieť „byrokraticky poetický“ oficiálny životopis a výpis zo živnostenského registra so všetkými sférami môjho pôsobenia.

web strip small

O mne

Narodil som sa v roku 1986 v Nových Zámkoch a po gymnáziu som začal študovať na FEI STU v Bratislave. Neskôr som prestúpil na katedru aplikovanej informatiky na PEVŠ. Po ukončení bakalárskeho štúdia som prestúpil na fakultu masmédií, kde som absolvoval magisterské štúdium.

Práca

Počas posledného ročníka vysokej školy som začal pracovať ako motoristický redaktor pre portál automix.sk. Po vyše 6 rokoch som sa rozhodol osamostatniť a založil si živnosť. Momentálne sa venujem mnohým činnostiam, (nakrúcaniu, strihu, odbornej konzultácii, písaniu o autách, prevodu 8 mm filmov do digitálnej formy atď).

O tejto stránke

Blog

Tu sadozviete, prečo som si blog vlastne spravil.

V blogovej sekcii nájdete okrem iného úvahy (hlavne z mediálnej sféry), moje technické skúsenosti (napríklad s 3D tlačou), nové informácie o starých veciach (staré mikrofóny a ďalšie stariny), autá či hudbu a iné témy.

D.K.

PS: Ak nájdete v článkoch pravopoisné chyby a preklepy (a verte, že nájdete 🙂 ), prosím, upozornite ma

PS2: Ak máte záujem zdieľať tento obsah na svojich stránkach, môžete tak spraviť bez predchádzajúcej dohody za predpokladu, že bude pri prevzatom alebo parafrázovanom obsahu jasne uvedený zdroj (preferovaný je hotlink s jasným označením zdroja) a že bude obsah korektne citovaný. 

PS3: Všetky články sú živé a ak ma k danej tematike niečo ďalšie napadne, budem ich aktualizovať.